Tani mailing dla firm

Wysyłka e-mail bez abonamentu

Sposoby wysyłania masowych wiadomości e-mail

Na rynku oprogramowania do wysyłania masowej korespondencji e-mail prym wiodą systemy mailingowe online udostępniane w modelu SaaS. Model ten polega na wynajęciu aplikacji dostępnej przez stronę internetową. Za każdą wysłaną wiadomość pobierana jest stała opłata lub oferowany jest abonament zależny do wielkości bazy. Zazwyczaj także nie można wysyłać załączników. Tani mailing dla firm oznacza, że nie trzeba płacić za każdą wysłaną wiadomość. W związku z tym abonamentowe systemy online nie nadają się dla małych firm, które nie dysponują odpowiednim budżetem na mailing.

Abonamentowe systemy emailingowe online najczęściej wybierane są przez duże firmy, które dysponują dużym budżetem reklamowym i mogą sobie pozwolić na zainwestowanie kilku tysięcy złotych miesięcznie. Dla małych firm wysłanie mailingu do np. 50 tysięcy odbiorców miesięcznie w kwocie od 1000 PLN netto może stanowić problem.

Tania alternatywa do mailingu dla firm bez abonamentu i opłat za wysyłkę

Małe firmy szukają alternatywnych rozwiązań takich jak instalacja skryptu PHP do wysłania mailingu na swojej stronie internetowej (niezalecane), zlecają mailing zewnętrznym firmom (praktycznie zerowy efekt) lub korzystają z programów instalowanych we własnych komputerach na podobnej zasadzie jak Microsoft Outlook.

Przykładowym programem do mailingu, który instaluje się we własnym komputerze jest program AnoMail. Program AnoMail instalowany jest w komputerze z systemem Windows lub na serwerze Microsoft Windows. Dzięki temu tani mailing dostępny jest praktycznie dla każdej firmy

Tani mailing dla firm
Tani mailing dla firm bez abonamentu w programie AnoMail 2020

Tani mailing dla firm bez abonamentu w AnoMail 2022

W programie AnoMail nie płaci się za każdego wysłanego maila oraz nie ma opłaty abonamentowej. Opłata pobierana jest jednorazowo za dostęp do programu czyli ponosi się jedynie opłatę licencyjna. Dzięki temu mała firma może ograniczyć koszty wysyłek e-mail praktycznie do minimum i realizować tyle wysyłek ile chce nie martwiąc się o opłaty za każdą wysłaną wiadomości lub stały abonament.

Ponadto program AnoMail oferuje szereg unikalnych funkcji, które nie są dostępne w systemach konkurencyjnych np. podpisywanie cyfrowe wiadomości, personalizacja załączników, generowanie imiennych kuponów rabatowych, pełna personalizacja treści listu wraz z odmianą imion i zwrotami warunkowymi zależnymi od płci.

Pakiet AnoMail to zbiór narzędzi (modułów) służących do pozyskiwania adresów e-mail, ich weryfikacji, tworzenia spersonalizowanych listów w formacie graficznym oraz analizy niedostarczonej poczty i statystyk mailingów.

Prezentacja oprogramowania e-mailingowego AnoMail

Poznaj nasz program do wysyłki e-mailingu z komputera PC
SAMOUCZEK

Baza adresowa w komputerze firmowym a nie u dostawcy poczty

Dla dużej grupy firm bardzo ważnym aspektem jest to, że wszystkie adresy w tym dane osobowe odbiorców przechowywane są w komputerze firmowym a nie na serwerze producenta oprogramowania mailingowego. W związku z tym nie jest konieczne podpisywanie umowy o powierzenie danych osobowych itd.

Niektórzy dostawcy systemów online wymagają przedstawienia zgody na przetwarzanie adresu e-mail w celach marketingowych a jak wiadomo w mikro i małych firmach nie zawsze klienci czy potencjalni klienci takich zgód udzielili. W przypadku programu takiego jak AnoMail nie ma z tym najmniejszego problemu bo to Państwo decydujecie co i do kogo oraz razy wysyłacie.

Artykuły dot. realizacji tanich mailingów dla firm z programu AnoMail