Szkolenia z e-mail marketingu dla firm

dr Rusiecki szkolenia z e-mail marketingu dla firm​
dr Przemysław Rusiecki, ekspert ds. e-marketingu.
GSM: +48 880-50-50-80

Czego dotyczy szkolenie?

Tematyka szkolenia dot. wszelkich kwestii związanych z e-mail marketingiem i jest dostosowana do potrzeby zamawiąjącego

Jaki jest cel szkolenia?

Usprawnienie i poprawa skuteczności dotychczasowych wysyłek, poznanie zasad realizacji e-mailingów oraz eliminacja popełnianych błędów.

Dla kogo jest przeznaczone?

Szkolenie przeznaczone jest dla firm, które chcą rozpocząć realizację masowych wysyłek lub uporządkować kwestie baz adresowych i mailingów w swojej firmie

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi dr Przemysław Rusiecki ekspert w dziedzinie e-marketingu, wieloletni praktyk i nauczyciel akademicki oraz autor oprogramowania AnoMail.

wybierz opcję szkolenie dla twojej firmy

Realizowane przez nas szkolenia z e-mail marketingu są zamkniętymi szkoleniami w formie zdalnej lub stacjonarnej. Tematyka szkolenia jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb szkoleniowych zamawiającego. Szkolenia stacjonarne odbywają się w Katowicach.

500 pln

+23% vat

2990 pln

+23% VAT

4999 pln

+23% VAT

Szkolenia oferowane są tylko dla użytkowników oprogramowania AnoMail i realizowane są poprzez TeamViewer, TM Meeting lub Microsoft Teams

Najczęściej zadawane pytania dot. szkoleń

Szkolenie online realizowane jest przez specjalne oprogramowanie do zdalnych szkoleń. W zależności od wybranej formy szkolenia używamy programu TeamViewer QS lub TeamViewer Meetings. Trener widzi pulpit Państwa komputera, może z Państwem prowadzić rozmowę głosową oraz pokazać na Państwa komputerze gdzie kliknąć itd.

Jeżeli szkolenie ma przyjąć formę webinaru to w szkoleniu może wziąć udział do 15 uczestników. Każdy z kursantów w swoim komputerze musi mieć zainstalowany program „AnoMail Zdalne Spotkanie” oraz mikrofon i słuchawki. Osoby biorące udział w szkoleniu mogą znajdować się w różnych miejscach np. swoich domach.

Niestety nie oferujemy szkoleń ze starszych wersji programu AnoMail lub dla użytkowników, którym wygasł dostęp do opieki serwisowej i aktualizacji. Tylko najnowsze wersje AnoMail posiadają dostęp do analizatorów antyspamowych, które są wykorzystywane w trakcie szkolenia i niezbędne do realizacji skutecznych wysyłek e-mail

Tak oczywiście. Tematyka szkolenia może być dopasowana do Państwa potrzeb szkoleniowych. Najlepiej podczas składania zamówienia opisać w kilku punktach co sprawia Państwu największy problem, co chcielibyście poprawić w swoich wysyłkach itd.

Niestety nie oferujemy szkoleń z dnia na dzień. Termin oczekiwania na szkolenie to minimum 7 dni i może się wydłużyć w zależności od ilości osób chętnych.

Nie. Szkolenia zamknięte przeznaczone są tylko dla osób zamawiających więc nie pojawią się na nich osoby spoza Państwa firmy.

Tak można rejestrować szkolenie oraz wykorzystywać potem na potrzeby szkoleniowe Państwa firmy. Natomiast zapisu szkolenia nie można udostępniać publicznie.

Realizujemy szkolenia tylko dla użytkowników programu AnoMail gdyż inne systemy nie posiadają tak rozbudowanych mechanizmów analizy treści listu lub adresów e-mail z wykorzystaniem, których pokazujemy jak łatwo można diagnozować wszelkie błędy powodujące, że wiadomość e-mail u odbiorcy trafia do spamu.

Powyższe ceny są cenami netto do, których należy doliczyć 23% podatku VAT. Za szkolenie wystawiania jest faktura VAT, która musi być opłacona 48h przed terminem rozpoczęcie szkolenia lub konsultacji. Termin oraz zakres szkolenia ustalany jest indywidualne z zamawiającym.

Jak zamówić szkolenie?

Procedura ustalania terminu i tematyki szkolenia

Określ zakres

Zastanów się czego ma dotyczyć szkolenie oraz zapisz główne bloki tematyczne, która mają zostać omówione

Wybierz pakiet

Wybierz pakiet cenowy od 2h lub 8h oraz zastanów się ile osób ma wziąć udział w szkoleniu

Wypełnij formularz

Wybierz odpowiedni dla siebie termin szkolenia oraz uzupełnij formularz zamówienia

Czekaj na potwierdzenie

W ciągu maksymalnie 48h otrzymasz potwierdzenie dostępności terminu oraz informacje o planowanym zakresie szkolenia

Tematy najczęściej poruszane w trakcie naszych szkoleń

"Pokazujemy jak działa filtr antyspamowy, na co zwraca uwagę. Co powoduje, że Państwa list uznawany jest za spam oraz w jaki sposób tworzyć treści, które dotrą do skrzynek odbiorczych Państwa klientów"
"Uczymy zasad korespondencji seryjnej e-mail. Pokazujemy w jaki sposób personalizować mailing z imienia i nazwiska, jak korzystać ze zwrotów warunkowych zależnych od płci tak aby odbiorca listu był przekonany, że wiadomość została wysłana tylko do niego"
"Uczymy jak zbierać adresy e-mail z różnych źródeł. Pokazujemy jak porządkować bazy, usuwać nieaktualne lub ryzykowne adresy e-mail przez które serwer może trafić na listy spamerów (ang. RBL, Realtime Blocking List)"
"Pokazujemy jak krok po kroku zaprojektować wiadomość e-mail aby wyświetlała się poprawnie w różnych programach pocztowych oraz nie miała znamion spamu przez, które mogłaby obniżyć skuteczność wysyłek"