Szkolenie z e-mail marketingu

dla firm (otwarte lub zamknięte) w formie stacjonarnej w sali komputerowej!

Szkolenie z e-mail marketingu oraz konsultacje, które realizujemy są szkoleniami produktowymi czyli związanymi z oprogramowaniem mailingowym AnoMail Desktop dla Windows. W związku z tym szkolenia oferowane są tylko dla klientów, którzy korzystają z najnowszej wersji oprogramowania AnoMail, które wyposażone jest w aktualne analizatory antyspamowe dzięki, którym tworząc wiadomość e-mail nie trzeba martwić się czy nie zawiera znamion spamu, przez które list może trafić do folderu SPAM u odbiorcy listu.

Dla kogo jest przeznaczone?

Szkolenie skierowane jest dla właścicieli mikroprzedsiębiorstw, pracowników działów marketingu, agencji marketingowych oraz osób zajmujących się promocją produktów lub usług poprzez e-mail.

Jaki jest cel szkolenia?

Usprawnienie i poprawa skuteczności dotychczasowych wysyłek, poznanie zasad realizacji e-mailingów oraz eliminacja popełnianych błędów.

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi dr Przemysław Rusiecki ekspert w dziedzinie e-marketingu, wieloletni praktyk i nauczyciel akademicki oraz autor oprogramowania AnoMail.

Szkolenie produktowe z AnoMail

Szkolenie jest szkoleniem produktowym czyli wszelkie kwestie masowych wysyłek e-mail omawiane są z wykorzystaniem oprogramowania AnoMail Desktop

Gdzie odbywa się szkolenie:

Szkolenie odbywa się w sali komputerowej w siedzibie Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach. Każdy z uczestników otrzymuje dostęp do komputera z zainstalowanym oprogramowaniem e-mailingowym AnoMail na którym pracuje w trakcie szkolenia.

E-Mail marketing szkolenie i oprogramowanie mailingowe

W cenie AnoMail Premium

Szkolenia i konsultacje, które realizujemy są szkoleniami produktowymi czyli związanymi z oprogramowaniem mailingowym AnoMail Desktop dla Windows. W związku z tym szkolenia oferowane są tylko dla klientów, którzy korzystają z najnowszej wersji oprogramowania AnoMail, które wyposażone jest w aktualne analizatory antyspamowe dzięki, którym tworząc wiadomość e-mail nie trzeba martwić się czy nie zawiera znamion spamu, przez które list może trafić do folderu SPAM u odbiorcy listu.

Szkolenia z programu AnoMail

GWSH szkolenia i oprogramowanie do mailingu

INFOMACJE ORGANIZACYJNE

Centrum Studiów Podyplomowych, Kursów i Szkoleń
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
ul. Harcerzy Września 1939 r. nr 3, 40-659 Katowice
Budynek A, pokój A120
tel. 32 357 06 05/06, 696 721 366, 696 728 230,
e-mail: szkolenia@gwsh.pl

Najczęściej zadawane pytania dot. szkoleń

Szkolenie online realizowane jest przez specjalne oprogramowanie do zdalnych szkoleń. W zależności od wybranej formy szkolenia używamy programu TeamViewer QS, TeamViewer Meetings lub Microsoft Teams. Trener widzi pulpit Państwa komputera, może z Państwem prowadzić rozmowę głosową oraz pokazać na Państwa komputerze gdzie kliknąć itd.

Jeżeli szkolenie ma przyjąć formę webinaru to w szkoleniu może wziąć udział do 15 uczestników. Każdy z kursantów w swoim komputerze musi mieć zainstalowany program „AnoMail Zdalne Spotkanie” oraz mikrofon i słuchawki. Osoby biorące udział w szkoleniu mogą znajdować się w różnych miejscach np. swoich domach.

Niestety nie oferujemy szkoleń ze starszych wersji programu AnoMail lub dla użytkowników, którym wygasł dostęp do opieki serwisowej i aktualizacji. Tylko najnowsze wersje AnoMail posiadają dostęp do analizatorów antyspamowych, które są wykorzystywane w trakcie szkolenia i niezbędne do realizacji skutecznych wysyłek e-mail

Tak oczywiście. Tematyka szkolenia może być dopasowana do Państwa potrzeb szkoleniowych. Najlepiej podczas składania zamówienia opisać w kilku punktach co sprawia Państwu największy problem, co chcielibyście poprawić w swoich wysyłkach itd.

Niestety nie oferujemy szkoleń z dnia na dzień. Termin oczekiwania na szkolenie to minimum 7 dni i może się wydłużyć w zależności od ilości osób chętnych.

Nie. Szkolenia zamknięte przeznaczone są tylko dla osób zamawiających więc nie pojawią się na nich osoby spoza Państwa firmy.

Tak można rejestrować szkolenie oraz wykorzystywać potem na potrzeby szkoleniowe Państwa firmy. Natomiast zapisu szkolenia nie można udostępniać publicznie.

Realizujemy szkolenia tylko dla użytkowników programu AnoMail gdyż inne systemy nie posiadają tak rozbudowanych mechanizmów analizy treści listu lub adresów e-mail z wykorzystaniem, których pokazujemy jak łatwo można diagnozować wszelkie błędy powodujące, że wiadomość e-mail u odbiorcy trafia do spamu.

Powyższe ceny są cenami netto do, których należy doliczyć 23% podatku VAT. Za szkolenie wystawiania jest faktura VAT, która musi być opłacona 24h przed terminem rozpoczęcie szkolenia lub konsultacji.