Program do mailingu z komputera

bez abonamentu oraz opłat za wysyłkę

Program do mailingu z komputera

Oferowany przez nas program AnoMail jest systemem mailingowym do realizacji e-mailingu z komputera użytkownika. W związku z tym oprogramowanie sprzedawane jest bez abonamentu oraz bez opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail.  Program mailingowy AnoMail instalowany jest w komputerze użytkownika z systemem Windows lub na serwerze Windows i stanowi alternatywę dla abonamentowych systemów do e-mailingów działających na serwerze dostawcy.

AnoMail oferuje szereg unikalnych funkcji, które nie są dostępne w innych systemach mailingowych np. podpisywanie cyfrowe wiadomości e-mail, personalizacja załączników, generowanie imiennych kuponów rabatowych, losowe bloki tekstów, mieszacz tematów wiadomości, pełną personalizacja treści listu wraz z odmianą imion i zwrotami warunkowymi zależnymi od płci odbiorcy.

Nasz program do mailingu nie zastępuje zwykłego programu pocztowego takiego jak Microsoft Outlook lub Thunderbird ale działa niezależnie od niego tzn. z AnoMail wysyłana jest spersonalizowana korespondencja e-mail a odpowiedzi klientów obsługiwane są w Państwa domyślnym kliencie poczty.

Komplet niezbędnych narzędzi do wysyłek

Pakiet AnoMail to zbiór narzędzi służących do pozyskiwania adresów e-mail, ich weryfikacji, tworzenia spersonalizowanych listów w formacie graficznym oraz analizy niedostarczonej poczty i statystyk mailingów. AnoMail należy do grupy aplikacji typu desktop, tzn. takich, które instaluje się w komputerze użytkownika. Zalecamy komputer z systemem Windows 7 lub nowszym w wersji 32 lub 64-bitowej (polski lub angielski).

Program AnoMail przeznaczony jest przede wszystkim dla pracowników biurowych czyli do jego obsługi nie jest wymagana żadna wiedza informatyczna. Wystarczy znać obsługę systemu Windows oraz umieć korzystać z programu pocztowego np. Outlook lub dowolnego
zamiennika np. Windows Live Mail lub Thunderbird.

Legalny e-mail marketing dla firm
AnoMail dla Windows - Program do mailingu bez abonamentu

Wybrane funkcje programu AnoMail dla Windows

 1. Odbiorca e-mailingu czuje się traktowany indywidualnie i w danych odbiorcy lub treści
  widzi tylko swój adres lub np. nazwisko, kod rabatowy itd.
 2. Program oferuje pełna personalizację z możliwością użycia mieszacza tematów oraz losowych bloków tekstu, odmianą imion, rozpoznawaniem płci.
 3. Dowolna ilość załączników
  w dowolnym formacie. Załączniki mogą być dodatkowo spersonalizowane (tj. każdy inny).
 4. Proste przygotowanie profesjonalnie wyglądających wiadomości w formacie graficznym (HTML) w oparciu o szablony HTML/EML lub własne projekty graficzne.
 5. Grafika osadzona w liście od razu wyświetla się u odbiorcy a list nie trafia do spamu.
 6. Wbudowany edytor graficzny (HTML-WYSIWYG) umożliwiający szybką edycję wiadomości w formacie graficznym, tekstowym lub mieszanym.
 7. Analizatory antyspamowe treści, obrazów oraz kodu wiadomości a także filtry antyspamowe wspomagają pracę
  z programem i pomagają omijać antyspamy u klientów.
 8. Śledzenie skuteczności wysyłek (statystyki, śledziki) oraz wykonywanie testów A/B.
 9. Obsługa wielu kont pocztowych oraz tożsamości umożliwiająca wysyłkę poczty z różnych adresów e-mail, serwerów poczty oraz możliwość spowolnienia dużych wysyłek.
 10. Kontrola treści oraz rzeczywiste testy antyspamowe określające czy wiadomość e-mail nadaje się do wysyłki.
 11. Rozpoznawanie zwrotów z niedostarczonej korespondencji (Mailer-Daemon) i usuwanie ich z bazy adresowej.
 12. Automatyczna analiza odpowiedzi klientów z obsługą rezygnacji poprzez e-mail lub stronę internetową firmy.
 13. Zapisywanie komentarzy do rezygnacji lub zapytań o szczegóły oferty w tzw.  mailach akwizycyjnych.

Program mailingowy bez abonamentu i opłat za wysyłkę

Program AnoMail pozwala przygotować korespondencję seryjną e-mail zawierającą pola personalizacji takie jak imię, nazwisko, nazwa firmy czy np. unikalny numer klienta itp. Na podobnej zasadzie jak korespondencja seryjna e-mail w programie Microsoft Word tworzy się wzór wiadomości ze specjalnymi polami personalizacji np. #IME#. AnoMail zamieni to pole na imię odbiorcy listu. W odróżnieniu od korespondencji seryjnej w programie Word AnoMail potrafi odmieniać imiona przez przypadki. Dzięki temu możecie Państwo przygotowywać bardzo spersonalizowane treści zależne od odbiorców i wykorzystać je do nawiązania kontaktu z potencjalnym klientem.

Program AnoMail potrafi do każdego odbiorcy listu e-mail wysłać inny załącznik. Dzięki temu każdy odbiorca korespondencji seryjnej e-mail może od Państwa otrzymać spersonalizowany załącznik np. unikalną fakturę, indywidualne wezwanie do zapłaty lub inny dokument wygenerowany z Państwa programu CRM do zarządzania relacjami z klientami.

Program AnoMail do realizacji masowych wysyłek e-mail

W programie AnoMail można także wykorzystywać podobnie jak w korespondencji seryjnej Word zwroty warunkowe zależne od płci np. „zakupiła Pani” lub „zakupił Pan”. Dla osób bardziej wymagających można wykorzystać również kilkanaście pól personalizacji, które pozwolą wstawić np. unikalne odnośniki do strony internetowej czyli każdy odbiorca może mieć inny link. Dzięki temu wiadomość sprawia wrażenie, że została wysłana do jednej osoby na podobnej zasadzie jak wysyłka wiadomości z programu Microsoft Outlook. W ramach pakietu otrzymujecie Państwo pełen zestaw narzędzi (kombajn do mailingu) umożliwiający prowadzenie akcji mailingowych bez ponoszenia comiesięcznych opłat abonamentowych za korzystanie z programu.

Spersonalizowane masowe wysyłki e-mail do dużych baz adresowych

Jeżeli szukacie Państwo funkcjonalnego systemu do bezpłatnej obsługi listy mailingowej, bez limitu wysyłek, umożliwiającego automatyczną subskrypcję (zapisywanie oraz rezygnację), zbieranie adresów e-mail ze stron internetowych, weryfikowanie poprawności adresów oraz wysłanie korespondencji e-mail do wielu osób (np. klientów, kontrahentów, czytelników biuletynów itp.) równocześnie, to AnoMail jest tym programem, którego potrzebujecie.

Dzięki AnoMail każdy z odbiorców tzw. mass mailingu będzie traktowany jako docelowy adresat korespondencji a Państwo zaoszczędzicie sporo czasu, który dotychczas był tracony na wysyłkę dużej ilości korespondencji e-mail z tradycyjnych programów (w polu UDW lub DW) takich jak Outlook, Windows Live Mail itp. Program AnoMail oprócz tego, że jest bardzo funkcjonalny to przede wszystkim jest skuteczny. Posiada graficzny edytor treści listu dzięki, któremu list tworzy się na podobnej zasadzie jak pismo w programie Microsoft Word lub list w Microsoft Outlook więc nie jest wymagana żadna znajomość kodów HTML

Narzędzie do wysyłania newslettera z komputera

AnoMail stanowi niskokosztową alternatywę dla platform e-mail marketingowych online
TANI MAILING