O Projekcie "NieSpamuj.pl"

Szkolenia z e-mailingów dla firm

 

Oferujemy indywidualne konsultacje i szkolenia dla firm:

Szkolenie z e-mailingów

Zapraszamy na szkolenia otwarte oraz zamknięte z obsługi oprogramowania mailingowego AnoMail oraz zasad realizacji masowych wysyłek. Szkolenia zamknięte (indywidualne) odbywają poprzez Internet z wykorzystaniem oprogramowania do zdalnych szkoleń po wcześniejszym uzgodnieniu przez zamawiającego zakresu zajęć oraz terminu. Z kolei szkolenia otwarte realizowane są okresowo w wybranych miastach na terenie naszego kraju oraz w naszej sali komputerowej w Katowicach.
Projekt NieSpamuj.pl jest projektem edukacyjnym prowadzonym przez dr Przemysława Rusieckiego eksperta w dziedzinie e-marketingu i adiunkta na wydziale zarządzania Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Przemysław Rusiecki jest także autorem popularnego programu do wysyłania masowej korespondencji e-mail o nazwie AnoMail Desktop.
Wykorzystaj cały potencjał masowych wysyłek e-mail

Naucz się wysyłać mailing

Projekt NieSpamuj ma na celu propagowanie wiedzy wśród użytkowników oprogramowania AnoMail w jaki sposób realizować masowe wysyłki e-mail cechujące się dużą skutecznością a zarazem nienaruszające norm i zasad prawnych. Oprogramowanie AnoMail oferuje wiele funkcji pozwalających uniknąć nadawcy trafienia na listy spamerskie oraz minimalizujące ryzyko wysyłania zapytań lub ofert do osób, które sobie tego nie życzą.
W ramach projektu NieSpamuj.pl organizowane są komercyjne szkolenia stacjonarne oraz zdalne konsultacje. Każda firma, która chciałaby poprawić skuteczność swoich wysyłek lub zdiagnozować podstawowe błędy może zakupić oprogramowanie mailingowe AnoMail oraz wziąć udział w szkoleniu lub skorzystać z płatnych porad eksperckich.
Oferujemy program e-mailingowym:

AnoMail dla Windows

Program AnoMail to system mailingowy, który pozwala realizować masowe wysyłki bezpośrednio z komputera użytkownika lub serwera Windows. Program pozwala zbierać adresy e-mail ze stron internetowych, budować bazy adresowe na podstawie adresów funkcjonujących w firmie oraz utrzymać porządek i higienę bazy adresowej. Wszystkie adresy e-mail znajdują się w Państwa komputerze i nikt oprócz Państwa nie ma do nich dostępu.
Program mailingowy AnoMail
Dzięki szkoleniom minimalizujecie Państwo czas potrzebny na wdrożenie pakietu AnoMail w swojej firmie oraz poznajecie wszystkie jego możliwości w nawiązaniu do potrzeb Państwa organizacji. Ponadto zdobywacie wiedzę praktyczną, która pozwoli uchronić Państwa firmę przed posądzeniem o rozsyłanie spamu i działania sprzeczne z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Diagnoza problemów z wysyłką wiadomości e-mail

Twój mail trafia do spamu?

Diagnozujemy wszelkie problemy z trafianiem listów do spamu. Pokazujemy co poprawić w Państwa wiadomościach e-mail, konfiguracjach serwerów wysyłkowych oraz uczymy jak realizować skuteczne wysyłki e-mailingowe.

Dane kontaktowe

AnoMail Software

dr Przemysław Rusiecki
ul. Plac Osiedlowy 2/1, 41-506 Chorzów.
NIP: 6442858958, REGON: 386215900
Nr konta: 18 1140 2004 0000 3102 8008 1282
kontakt@niespamuj.pl
Tel.: 880-50-50-80

Wybrane tematy zdalnych szkoleń i konsultacji

Zagadnienia omawiane na konsultacjach

Co to jest spam?

Pozyskiwanie kontaktów
z wykorzystaniem
Cold Mailingów

Czas konsultacji:
2 godziny
Brak zgód na wysyłanie ofert handlowych

Budowa, porządkowanie
oraz higiena baz adresowych

Czas konsultacji:
od 2 do 4 godzin
Szkolenia jak nie trafić do spamu

Zasady tworzenia treści
do mailingu i omijanie
filtrów antyspamowych

Czas konsultacji:
4 godziny

Tematyka dopasowana do zamawiającego

Unikalna oferta szkoleń z e-mail marketingu

Co wyróżnia naszą ofertę od innych?

Doświadczenie

Szkolenie prowadzi ekspert ds. e-marketingu, autor programu AnoMail, który na co dzień zajmuje się tematyką mailingów oraz jest nauczycielem akademickim z wieloletnim stażem edukacyjnym.

Oprogramowanie

Po zakończonym szkoleniu otrzymujecie narzędzie AnoMail przy pomocy, którego sprawdzacie wiedzę praktyczną realizując własne wysyłki e-mailingowe.

Oszczędności

Minimalizujecie koszty realizacji mailingów (nie ma abonamentu oraz opłat za wysyłkę). Analizatory antyspamowe podpowiadają co poprawić w liście więc nie trzeba zatrudniać specjalisty lub innej osoby, która doradzi co poprawić w liscie.

Główne cechy oprogramowania mailingowego AnoMail

Baza adresów e-mail w komputerze

Wszystkie adresy e-mail Państwa klientów znajdują się w Waszym komputerze a nie na serwerze dostawcy systemu. W związku z tym nie ma konieczności podpisywania umowy na powierzanie danych osobowych oraz nie ma konieczności potwierdzania adresów dodawanych do Państwa bazy.

Brak zgód na mailing i Klasyfikator RODO

AnoMail potrafi usunąć z bazy adresowej odbiorców do których nie powinno się wysyłać żadnej korespondencji. Potrafi wydzielić z bazy adresowej adresy o charakterze danych osobowych oraz pokazuje ryzykowne domeny, do których nie powinno się wysyłać żadnych zapytań.

Porządkowanie i higiena bazy e-mail

Program ma wbudowany analizator pokazujący, które adresy e-mail są nieaktualne oraz posiada szereg funkcji do łączenia i deduplikacji adresów oraz importu bezpośrednio ze stron internetowych lub plików Word, Excel, CSV itp.

Pełna kontrola treści wiadomości

Program nie dokleja do treści żadnych informacji o tym, że list został wysłany z oprogramowania AnoMail. To Państwo decydujecie co ile razy i do kogo wysyłacie. System antyspamowy odbiorcy nie może Państwa zablokować tylko dlatego, że wysyłka jest realizowana z AnoMail. Dodatkowo można używać wielu tematów oraz losowych bloków zmieniających tzw. sygnaturę antyspamową listu.

Personalizacja listu i załączników

Każdy z odbiorców wiadomości e-mail traktowany jest indywidualnie czyli nie widzi adresów innych osób. Można używać pól personalizacji np. Imię, Nazwisko, Nazwa firmy itd. Program odmienia imiona przez przypadki. Obsługuje zwroty warunkowe zależne od płci oraz pozwala personalizować załącznik tzn. każdy odbiorca może otrzymać inną fakturę. Można dodawać dowolną ilość załączników.

Graficzny edytor widomości (WYSIWYG)

W program AnoMail wbudowany jest graficzny edytor, w którym tworzy się wiadomości e-mail na podobnej zasadzie jak edycja treści w programie Microsoft Word lub Microsoft Outlook i nie trzeba znać żadnych kodów HTML. W programie są funkcję do wstawiania obrazków, ich cięcia na małe części lub używania funkcji wideo-mailingów.

Analizatory antyspamowe treści listu

AnoMail posiada analizatory antyspamowe (treści, grafiki, linków, kodu listu) pokazujące co poprawić w liście aby nie trafiał do spamu. Ponadto program dysponuje rzeczywistymi testerami antyspamowymi online, które pokazują czy list trafi u odbiorców do spamu czy też nie.

Obsługa zwrotów i rezygnacji

Program potrafi rozpoznać zwroty z niedostarczonej poczty, obsługuje automatyczne rezygnacje oraz potrafi wykryć na przesłanie oferty. W razie konieczności można uruchomić autoresponder ofertowy, który samodzielnie wysyła oferty do osób, które wyrażają zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Podpisywanie cyfrowe wiadomości e-mail

Każda wiadomość wysłana z AnoMail może być podpisana Państwa podpisem elektronicznym tzw. Mail-ID przez co zwiększa się wiarygodność Państwa firmy oraz wysyłek a odbiorcy nie boją się otwierać załączników od Państwa.

Kupony i śledzenie skuteczności wysyłek

AnoMail jest zintegrowany ze statystykami Google Analytics więc można śledzić kliknięcia lub otwarcia listu. Korzystać z funkcji "śledzika" we własnym systemie śledzącym lub wysyłać imienne kupony rabatowe, które dodawane są do każdej wysłanej wiadomości.