Program do mailingu

Program do mailingu AnoMail jest alternatywą dla abonamentowych systemów do e-mail marketingu i jest przeznaczony dla firm lub osób, które nie chcą ponosić stałych opłat za prowadzenie samodzielnych kampanii e-mailingowych. Pakiet AnoMail jest skutecznym narzędziem służącym do obsługi wielu list mailingowych nad którymi macie Państwo pełną kontrolę.

Program do wysyłania maili z komputera

AnoMail wyposażony jest obecnie w najlepszy na rynku mechanizm do porządkowania baz danych z klasyfikatorem adresów RODO, listami zastrzeżonymi, porządkowaniem wg zdublowanych adresów, słów oraz domen. Program oferowany jest ze wsparciem technicznym oraz analizatorami i bazą wykluczeń antyspamowych dzięki, której można zminimalizować ryzyko trafienia do spamu.

Korespondencja seryjna e-mail

Korespondencja seryjna email z załącznikami

Korespondencja seryjna email to technika tworzenia treści wiadomości e-mail o takiej samej treści różniącej się jedynie zawartością kluczowych pól personalizacji, które są automatycznie wypełniane treścią pobieraną z bazy danych odbiorców, do których kierowana jest wysyłka. Każdy z odbiorców otrzymuje inną treść. Może także otrzymać inny załącznik np. imienną fakturę VAT