ERROR 404
NIE ZNALEZIONO STRONY

Wygląda na to, że nie ma tego czego szukasz

Może te tematy zainteresują Cię?

Program mailingowy bez abonamentu

Program do mailingu bez abonamentu – AnoMail

Program AnoMail jest systemem mailingowym do realizacji e-mailingu z komputera użytkownika. Oprogramowanie sprzedawane jest bez abonamentu oraz bez opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail.
Zbieranie adresów email ze stron internetowych

Zbieranie adresów e-mail ze stron internetowych

Zbieranie adresów email z internetu wywołuje duże kontrowersje zwłaszcza gdy korzysta się z tzw. harvesterów (żniwiarek), które zbierają ze stron internetowych na chybił trafił adresy email.
Brak zgód na wysyłanie informacji handlowych

Brak zgód na wysyłanie ofert

Funkcja Brak zgód na wysyłanie informacji handlowych pozwala ograniczyć ryzyko trafienia na listy spamerskie tylko dlatego, że wysyłacie pocztę do odbiorców, których zgód nie posiadacie.
Tani program do mailingu

Tani mailing dla firm

Tani mailing dla firm Wysyłka e-mail bez abonamentu Sposoby wysyłania masowych wiadomości e-mail Na rynku oprogramowania do wysyłania masowej korespondencji e-mail prym wiodą systemy mailingowe online udostępniane w modelu SaaS. Model ten polega na wynajęciu aplikacji dostępnej przez stronę internetową.…
Mailing – pozyskiwanie zgód marketingowych

Pozyskiwanie zgód marketingowych do mailingu

Zbierając adresy e-mail z internetu lub kupując bazy adresów firm należy pozyskać zgody marketingowe czyli przeprowadzić tzw. legalizację bazy adresowej. Program AnoMail wyposażony jest w specjalny moduł do pozyskiwania takich zgód