ERROR 404
NIE ZNALEZIONO STRONY

Wygląda na to, że nie ma tego czego szukasz

Może te tematy zainteresują Cię?

Brak zgód na wysyłanie informacji handlowych

Brak zgód na wysyłanie ofert

Funkcja Brak zgód na wysyłanie informacji handlowych pozwala ograniczyć ryzyko trafienia na listy spamerskie tylko dlatego, że wysyłacie pocztę do odbiorców, których zgód nie posiadacie.
Podpis elektroniczny wiadomości e-mail

Podpis cyfrowy wiadomości e-mail

Cyfrowy podpis (elektroniczny) to funkcjonalność, która pozwala potwierdzić autentyczność wysłanego e-maila. Podpis elektroniczny to taki dowód potwierdzający, że wysłana wiadomość przez Państwa rzeczywiście pochodzi od Was. Taką funkcjonalność wykorzystują banki wysyłając podpisaną cyfrowo wiadomość zawierającą np. zestawienie operacji na Państwa…
Weryfikacja i porządkowanie adresów e-mail

Porządkowanie i weryfikacja adresów e-mail

Oprogramowanie e-mailingowe AnoMail pozwoli Państwu uporządkować bazy, podzielić je na grupy i realizować mailingi dopasowane do określonych grup odbiorców. Segmentacja klientów stanowi klucz do sukcesu.
Korespondencja seryjna e-mail z załącznikiem

Korespondencja seryjna e-mail ze spersonalizowanym załącznikiem

Korespondencja seryjna e-mail to technika tworzenia treści wiadomości e-mail o takiej samej treści różniącej się jedynie zawartością kluczowych pól personalizacji, które są automatycznie wypełniane treścią pobieraną z bazy danych odbiorców, do których kierowana jest korespondencja e-mail.