ERROR 404
NIE ZNALEZIONO STRONY

Wygląda na to, że nie ma tego czego szukasz

Może te tematy zainteresują Cię?

RODO – Klasyfikator adresów e-mail

Klasyfikator adresów e-mail (RODO)

Posiadając w bazie adresowej adresy e-mail o charakterze danych osobowych np. imienne skrzynki należy poinformować właściciela adresu o tym, że przetwarzacie jego dane osobowe tzn. należy dopełnić obowiązku informacyjnego.
Mailing – pozyskiwanie zgód marketingowych

Pozyskiwanie zgód marketingowych do mailingu

Zbierając adresy e-mail z internetu lub kupując bazy adresów firm należy pozyskać zgody marketingowe czyli przeprowadzić tzw. legalizację bazy adresowej. Program AnoMail wyposażony jest w specjalny moduł do pozyskiwania takich zgód
Klauzula informacyjna RODO

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dla osoby fizycznej, od której uzyskano dane osobowe to tekst zawierający podstawowe informacje na temat tego kto, w jakim celu i jak długo będzie przetwarzał dane osobowe np. imienny adres e-mail pracownika
Program mailingowy bez abonamentu

Program do mailingu bez abonamentu – AnoMail

Program AnoMail jest systemem mailingowym do realizacji e-mailingu z komputera użytkownika. Oprogramowanie sprzedawane jest bez abonamentu oraz bez opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail.
E-mailingi bez trafienia do spamu

E-mailing: Jak nie trafić do spamu u odbiorcy listu

Aby nie trafić do spamu nie należy wysyłać wiadomości, które przez odbiorców będą traktowane jako spam. Innymi słowy chodzi o to aby wysyłać informacje handlowe tylko do tych osób, które wyraziły na to zgodę i czekają na Państwa oferty.