ERROR 404
NIE ZNALEZIONO STRONY

Wygląda na to, że nie ma tego czego szukasz

Może te tematy zainteresują Cię?

Korespondencja seryjna e-mail z załącznikiem

Korespondencja seryjna e-mail ze spersonalizowanym załącznikiem

Korespondencja seryjna e-mail to technika tworzenia treści wiadomości e-mail o takiej samej treści różniącej się jedynie zawartością kluczowych pól personalizacji, które są automatycznie wypełniane treścią pobieraną z bazy danych odbiorców, do których kierowana jest korespondencja e-mail.
Weryfikacja i porządkowanie adresów e-mail

Porządkowanie i weryfikacja adresów e-mail

Oprogramowanie e-mailingowe AnoMail pozwoli Państwu uporządkować bazy, podzielić je na grupy i realizować mailingi dopasowane do określonych grup odbiorców. Segmentacja klientów stanowi klucz do sukcesu.
RODO – Klasyfikator adresów e-mail

Klasyfikator adresów e-mail (RODO)

Posiadając w bazie adresowej adresy e-mail o charakterze danych osobowych np. imienne skrzynki należy poinformować właściciela adresu o tym, że przetwarzacie jego dane osobowe tzn. należy dopełnić obowiązku informacyjnego.
Program mailingowy bez abonamentu

Program do mailingu bez abonamentu – AnoMail

Program AnoMail jest systemem mailingowym do realizacji e-mailingu z komputera użytkownika. Oprogramowanie sprzedawane jest bez abonamentu oraz bez opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail.
Korespondencja seryjna e-mail z załącznikiem

Korespondencja seryjna email z załącznikami

Korespondencja seryjna email to technika tworzenia treści wiadomości e-mail o takiej samej treści różniącej się jedynie zawartością kluczowych pól personalizacji, które są automatycznie wypełniane treścią pobieraną z bazy danych odbiorców, do których kierowana jest wysyłka. Każdy z odbiorców otrzymuje inną…
Brak zgód na wysyłanie informacji handlowych

Brak zgód na wysyłanie ofert

Funkcja Brak zgód na wysyłanie informacji handlowych pozwala ograniczyć ryzyko trafienia na listy spamerskie tylko dlatego, że wysyłacie pocztę do odbiorców, których zgód nie posiadacie.